10 yıldır hizmet alamayan Defne’de umudun adı Hizam Hasırcı

Hasırcı: Defne’deki mafya ve rant düzenine son vereceğiz

Hatay’ın 15 ilçesi arasında adaylığını en erken ilan edilen ve kapı kapı dolaşarak projelerini anlatmaya başlayan ilk isim olan Türkiye Komünist Partisi Defne Belediye Başkan Adayı Hizam Hasırcı, arkasına aldığı değişim rüzgarıyla vatandaşlardan yoğun bir ilgi görmeye devam ediyor.

Gittiği her yerde Defne’de mafya ve rant düzenini bitireceği sözünü veren Hasırcı, 10 yıldır beceriksiz ve kifayetsiz isimlerin yönetiminde hizmetsizliğe mahkum edilen Defne’de vatandaşlara umut oldu. Sınıf öğretmenliğinden istifa ederek siyasete atılan Hasırcı, Defne’yi sürekli cepte görerek, hizmette sınıfta kalan CHP’ye 31 Mart’ta geçit vermeyeceklerini söylüyor.

Hasırcı, “Depremle birlikte yıkım, talan, ölüm, acı ve çaresizlikle başbaşa kalan halkımızın yaralarını sarmak, sorumlulardan hesap sormak, ilçemize çöreklenmiş rant düzenini bitirip, adil bir düzen kurarak ilçemizi yeniden ayağa kaldırmak için Defne Belediye Başkanlığına aday oldum” dedi.

CUZDAN: HİZAM KARDEŞİMİ DESTEKLİYORUM

Gittiği her yerde büyük ilgi gören ve her fırsatta Defne’yi Defnelilerle birlikte yöneteceklerinin altını çizen Hasırcı’ya bir önemli destek de ilçenin sevilen doktoru Cüneyt Cuzdan’dan geldi.

Defne Belediye Başkan aday adayı olan isimlerden biri olan Dr. Cuzdan bu kez bir seçmen olarak Defnelilere seslendi.

Hasırcı için “Doğruların içinde en doğru, dürüstlerin içinde en dürüst” tanımını yapan Dr. Cuzdan, “Hayallerimizdeki Defne’yi yaratmak, güzel kentimizi kalkındıracak projelerimi gerçekleştirebilmek amacıyla belediye başkanlığı görevine talip oldum. Bugün “seçilen” olma şansım yok belki ama bir “seçmen” gözüyle düşüncemi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Halkçı belediyeciliğe olan inancım ve güzel ata yurdum Defne’ye bağlılığım, parti mensubiyetimi geride tutmamı zorunlu kılıyor. Defne için mevcut adaylar arasında, en doğru isim Hizam Hasırcı kardeşimdir. Şaibesiz, temiz, samimi, dürüst ve özverili kardeşim Hizam Hasırcı ve ekibinin, Defne’mizi hasret kaldığı hizmetlere kavuşturacağını umuyorum.

Doğruların içinde en doğru, dürüstlerin içinde en dürüst olan Hizam kardeşime desteğimi açıklıyor ve başarılar diliyorum” açıklamasını yaptı.

Haber: Sabahattin Atasoy