Altınözü bayramda doldu taştı

Altınözü, Kurban Bayramı tatilinde vatandaşların ilgi odağı oldu. Çeşitli illerden gelen vatandaşların yanı sıra yurtdışından da binlerce kişi ilçeye akın etti. Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen vatandaşlar, ilçenin sunduğu çeşitli turistik mekanları ziyaret ederek keyifli anlar yaşadı. Ters ev, dev salıncak, asma köprü ve cam teras gibi ilgi çekici yerleri gezen vatandaşlar, bol bol fotoğraf çekerek anı ölümsüzleştirdi.

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, tatilcilerin yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Altınözü’ne gösterilen bu yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. İlçemizin güzelliklerini keşfeden ve ziyaret eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Tatilciler, Altınözü’nün sunduğu doğal güzelliklerin yanı sıra, adrenalin dolu aktivitelerle de keyifli vakit geçirdi. Dev salıncak ve asma köprü, heyecan arayan tatilciler tarafından büyük ilgi gördü. Ters ev ve cam teras ise fotoğraf tutkunlarının uğrak noktası oldu.

Altınözü, sunduğu bu çeşitli aktiviteler ve doğal güzelliklerle bölge halkının yanı sıra çevre illerden ve yurtdışından ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor. Altınözü Millet Bahçesinin bayram tatilinde dolup taşmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sarı,  “Hatay’ımızın en kapsamlı Millet Bahçesi olan 15 Temmuz Milli İrade Parkımız ve Millet Bahçemizde Kurban Bayramı süresince onbinlerce misafirimizi ağırladık. Hemşehrilerimizin nefes alabileceği büyük bir yeşil alan, içerisinde birçok etkinlik alanının olduğu, özellikle çocukların ve gençlerin seve seve, doya doya vakit geçirdiği millet bahçemizde ülkemizin çeşitli şehirlerinin yanı sıra yurtdışından da binlerce Altınözü sevdalılarını ağırlamaktan şeref duyduk. Altınözü’müzü vatandaşlarımıza layık bir kent haline getirmek için durmadan çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz. Altınözü sizin eviniz” diye konuştu. Haber: Sabahattin Atasoy