Altınözü bir kez daha Rıfat Sarı dedi

Hafta sonu yapılan yerel seçimlerde Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı bir kez daha seçmenden rekor oy aldı ve belediye başkanı seçildi. Yüzde 60, 27 alarak, 60, 87 ile kazanan Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın ile birlikte Hatay’daki en yüksek oy oranına sahip olan Başkan Sarı, seçim sonrası Altınözülülere teşekkür etti. Başkan Sarı, “Altınözü’müze en güzel hizmeti bu güne kadar biz yaptık, yine biz yapacağız.  İlçemizi yeni dönemde yeni projelerle daha da ileriye taşıyacağız. Halkımıza hizmet hakka hizmettir şiarıyla 2014 yılında çıktığımız kutlu yolda ilçemize sayısız eser kazandırdık.  Vatandaşlarımızın isteğini baştacı edip ilçemizi ilmek ilmek dokuduk. Laf değil eser siyaseti yaptık ve 49 mahallemizde durmadan çalıştık.

Altınözü’müzde köklü değişimin başlangıcını yaptık. 2024 yılından itibaren önümüzdeki 5 yıllık süreçte de ilçemizin 50 yılını kurtaracak projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Seçim sonuçlarına göre Cumhur İttifakı Adayı Rıfat Sarı 19 bin 20, CHP Adayı Erol Mengüç ise 7 bin 882 oy aldı. Haber: Sabahattin Atasoy