Altınözülü öğrenciler fuara yoğun bir ilgi gösteriyor

Altınözü 2. Kitap Fuarı başta öğrenciler olmak üzere 7’den 70’e tüm vatandaşların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kitapseverleri bir araya getiren fuar, özellikle öğrenciler için unutulmaz bir deneyim sunmaya devam ediyor. Öğretmenleriyle beraber kitap fuarına gelen Altınkaya İlk/Orta ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri en iyi arkadaşları kitaplar ile bir araya geldiler. Fuarda yer alan tün stantları dolaşan öğrenciler tüm kitapları yakından incelerken yaklaşan yaz tatilinde okumak üzere kitaplar satın aldılar.

Öğrencilerinin kitaplara gösterdikleri ilginin kendilerini çok fazla mutlu ettiğini belirten öğretmenler başarılı bir etkinliğe imza atmanın verdiği heyecan ile Altınözü 2. Kitap Fuarı’nın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese ve stant görevlilerine teşekkür ettiler.

ÖĞRENCİLERİMİZİN KİTAPLARLA BULUŞMASI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Kitap fuarına öğrencilerini getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Altınkaya İlk/Orta ve İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Onur Büyükaşık,  “Öğrencilerimizin eğitimleri konusunda gösterdiğimiz önem kadar faydalı etkinliklere de katılımlarını sağlıyoruz. İlk/Orta ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizi Altınözü 2. Kitap Fuarına getirdik. Kitaplar, çocuklarımızın en iyi dostudur. Onların hayal gücünü ve bilgi dağarcığını genişletir. Bu bağlamda etkinliğimiz yaklaşan yaz tatili öncesi iyi bir hamle oldu okulumuz için. Öğrencilerimizin kitaplarla buluşması bizim için çok önemli. Bu tür kültürel etkinlikleri desteklemeye devam edeceğiz. Ayrıca böylesine başarılı bir organizasyonu düzenleyen Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert ve Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Haber: Sabahattin Atasoy