Altınözü’nün dört bir yanına hizmet götürmek için canla başla çalışacağız

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından Altınözü’nde 49 mahalle muhtarı tanışma ve istişare toplantısında bir araya geldi. Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi tarafından düzenlenen programa Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü Muhtarlar Derneği Başkanı Sabahattin Bayır, Cumhur İttifakı ilçe başkanları, kurum amirleri, STK başkanları ve mahalle muhtarları katıldı.

Muhtarların yerel yönetimlerin sahadaki sesi ve çözüm ortağı olduğunu ifade eden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, birlik ve beraberlik ruhu içinde ilçenin dört bir yanına hizmet götüreceklerini söyledi.

MUHTARLAR BİZİM SESİMİZ KULAĞIMIZ VE SAHADA ÇÖZÜM ORTAĞIMIZDIR

İlk kez seçilen ve güven tazeleyen muhtarları tek tek tebrik eden Başkan Sarı, “Muhtarlar bizim sesimiz kulağımız ve sahada çözüm ortağımızdır.  49 mahallemizin yeni seçilen değerli muhtarlarıyla tanışma ve istişare toplantısında bir araya geldik. Yerel yönetimin yapı taşı olan muhtarlarımızla el ele vererek Altınözü’müzün dört bir yanındaki hemşehrilerimize hizmet götürmek için canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Birlik, beraberlik içerisinde güzel hizmetlerde bulunacak değerli Muhtarlarımızın yeni görevlerini tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. Haber: Sabahattin Atasoy