Başkan Sarı Babatorun, Yolağzı ve Oymaklı’da vatandaşlarla buluştu

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık ile birlikte ilçeye bağlı Yolağzı, Babatorun ve Oymaklı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle muhtarları ve mahalle muhtar adaylarının evlerine misafir olan Başkan Sarı, Altınözü ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakına destek istedi. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Sarı, ilçeye yapılacak hizmetlere ilişkin istişarelerde bulunduklarını ifade etti.

Vatandaşların ilgisine layık olmak için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini aktaran Başkan Sarı, “Babatorun, Yolağzı ve Oymaklı mahallelerinde muhtarlarımız, muhtar adaylarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek hemşerilerimizin taleplerini dinledik; devam eden ve gerçekleştireceğimiz hizmetlerimiz hakkında sohbet ettik.

Değerli halkımızın gösterdiği sevgiye, teveccühe layık olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Gönülden gönüle köprüler kurmaya, gönül bağlarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Bizleri bağrına basan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı. Haber: Sabahattin Atasoy