Başkan Sarı: En güçlü şekilde yeniden Altınözü, yeniden Hatay diyeceğiz

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Cumhur İttifakı Altınözü bileşenleri ile birlikte ilçedeki mahalleleri dolaşarak 31 Mart seçimleri için vatandaşlardan destek istemeye devam ediyor. AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık ve MHP Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk’le birlikte ev ev gezen Başkan Sarı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için de Mehmet Öntürk isminin sandıktan birinci çıkmasının Hatay’ın yarınları adına önemli bir dönüm noktası olacağını ifade ediyor.

Yarseli Mahallesi’nin ardından ilçeye bağlı Kamberli, Kozkalesi, Sofular ve Hanyolu Mahalleleri’nde muhtar ve muhtar adaylarının evlerine konuk olan Cumhur İttifakı heyeti, yapılan ve yapılması planlanan çalışmalara ilişkin istişarelerde bulundu.

Vatandaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür eden Başkan Sarı, “Halkımızın Cumhur İttifakı birlikteliğine inancı tam. 31 Mart’ta Hatay’ımızın her köşesini AK Belediyecilikle buluşturmaya hazırız. Vatandaşlarımıza bugüne kadar ilçemize kazandırmış olduğumuz çalışmaları anlattık, 31 Mart’tan sonra da Mehmet Öntürk Başkanımız ile birlikte Hatay’ımızda hayata geçireceğimiz projelerimizden bahsettik. Hep birlikte en güçlü şekilde yeniden Altınözü, yeniden Hatay diyeceğiz” diye konuştu. Haber: Sabahattin Atasoy