Başkan Sarı: Hiçbir ayrım yapmaksızın Altınözülülerin emrindeyim

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde beklendiği üzere bir kez daha AK Parti’nin Altınözü adayı olarak gösterilen Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, AK Parti Altınözü İlçe Teşkilatı önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Hatay programına katılmak üzere bir araya gelen Altınözülü vatandaşları selamlayan Başkan Sarı, ilk olarak tebrikleri kabul etti. Başkan Sarı, daha sonra önemli açıklamalar yaptı.

Hiçbir ayrım yapmaksızın Altınözü’nün tüm renklerini kucakladığını ve hepsinin emrinde çalışmaya devam edeceğini aktaran Başkan Sarı, “Bugün ilk günkü heyecanla yeni bir başlangıç yapıyoruz. Hiçbir ayrım yapmaksızın A’dan Z’ye kim varsa Altınözü’nde hepsinin emrindeyiz. İktidar bizde, ilçe belediyesini de sizlerin desteğiyle yeniden alacağız. Ama en önemlisi Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni kazanacağız. Biz artık bahanelerden bıktık. Yeni dönemde tüm mahallelerimizde ne eksik varsa gidermek için gece gündüz çalışacağız. Ben buradan söz veriyorum. Hatay Büyükşehir Belediyesi AK belediyecilik ile buluşunca tüm mahallelerimizdeki sorunları çözeceğiz” dedi.

SİZLERLE BERABER TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Sorumluluğunun farkında olduğunu ifade eden ve vatandaşlara kenetlenme çağrısında bulunan Başkan Sarı, “Yükümüzün ağır olduğunu biliyorum. Ama sizlerle beraber tüm zorlukların üstesinden geleceğiz. Küskünlüğü, dargınlığı bir tarafa bırakacağız. Sizlerle beraber Altınözü’nün ismini Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmaya devam edeceğiz. Kendimi sizlere, sizleri Allah’a emanet ediyorum” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Başkan Sarı, parti yönetimi ve vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programını yerinde takip etmek üzere konvoy halinde yola çıktı.

Haber: Sabahattin Atasoy

Foto: Mahmut Tuncay