Başkan Sarı: İstikametimiz belli, gönüllerde ve dualarda yer almak

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, yılın ilk mesai gününde önemli mesajlar verdi. 2024 yılının ilk mesai gününde ilk günkü heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Sarı, Altınözü’ne en iyi şekilde hizmet ederek gönüllerde yer alma istikametinde ilerlemeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Sarı, “Zeytin Diyarı Altınözü’müzün ihtiyaçları doğrultusunda ilk günkü aşk ve heyecanla, hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstikametimiz belli; bu güzel ilçemizin hizmetkarlığını en güzel şekilde yaparak, gönüllerde ve dualarda yer almak” dedi.

HALKIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Altınözü Belediyesi’nde görev yapan personellerle bir araya gelen Başkan Sarı, “Yeni yılın ilk haftasında; Altınözü’müzün gelişimi için birlikte emek verdiğimiz mesai arkadaşlarımız ile selamlaştık.

Rabbim cümlemize bereketli bir yıl nasip eylesin. Yeni yılda da hizmet ve çalışmalarımızla halkımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

GENÇLERİMİZİN VİZYONU ÜLKEMİZİN DAHA AYDINLIK YARINLARI İÇİN BÜYÜK BİR DEĞER TAŞIYOR

Ortaya koydukları başarılı çalışmalarla ses getiren Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisi üyelerini de ziyaret eden Başkan Sarı, gençlerin çeşitli alanlarda önemli işlere imza attıklarını söyledi ve yeni dönemde yapılacak olan çalışmaları ele aldıklarını kaydetti. Gençlere olan güvenini bir kez daha yineleyen Başkan Sarı, “Gençlerimizin sesi, kulağı olan, sosyal, kültürel ve birçok alanlarda faaliyet gösteren Gençlik Meclisimizi ziyaret ettik. Şu ana kadar yapmış oldukları çalışmalar ve yapacakları projeler hususunda istişare yaptık. Gençler, geleceğimizin teminatıdır. Onların enerjisi ve vizyonu, ülkemizin daha aydınlık yarınları için büyük bir değer taşıyor. Birlikte ilerlemeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı. Haber: Sabahattin Atasoy