Başkan Sarı: Öntürk’le beraber bahane siyaseti bitecek

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık ve MHP Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk’le birlikte vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Gittiği her yerde Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk’e oy isteyen Başkan Sarı, HBB seçimlerinin kazanılması halinde Altınözü’nün büyükşehirden hak ettiği hizmetleri almaya başlayacağını ve bahane siyasetinin sona ereceğini ifade etti.

ZEYTİNDALI MAHALLE MUHTARLIĞI İÇİN 5 ADAY YARIŞIYOR

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde mahalle muhtarları ve muhtar adayları ile bir araya gelen Başkan Sarı, bu buluşmaların bir benzerini ilçeye yeni kazandırılan Zeytindalı Mahallesi için gerçekleştirdi.

Zeytindalı Mahallesi Muhtar adayları Riyat Tecimen, Kader Taş, Mehmet Tuzluoğlu, Mehmet Avcı ve İlhan Dönmez’in yanı sıra kanaat önderleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Sarı, “49’uncu mahallemiz olan Zeytindalı’nda muhtarlık seçimlerine girecek adaylarımıza çıkmış oldukları yolda başarılar diliyorum. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

BAŞKAN SARI: BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Mahalle ziyaretlerine aralıksız devam eden Başkan Sarı, Kozkalesi’nde mahalle muhtarı Ersoy Çıldam’ın ev sahipliğinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Gerçekleşen buluşmada mahalleye yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar konuşuldu. Başkan Sarı, “Kozkalesi Mahalle muhtarımız Ersoy Çıldam ev sahipliğinde gençlerimiz ve kanaat önderlerimiz ile bir araya geldik.  Bizleri yalnız bırakmayan, en güzel şekilde karşılayan ve teveccüh gösteren tüm hemşerilerimize teşekkür ederim.

Muhabbetimiz, birliğimiz daim olsun inşallah” dedi.

Başkan Sarı ve beraberindekiler ilçeye bağlı Mayadalı Mahallesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. Haber: Sabahattin Atasoy