Başkan Sarı’dan doğalgaz müjdesi

Bir takım temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, ilçeye doğalgaz müjdesi verdi. Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın ile birlikte

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Alpaslan Bayraktar’ı ziyaret eden Başkan Sarı, gerçekleşen görüşmede Altınözü’ne verilecek doğalgazla ilgili yapılan çalışmaları istişare ettiklerini aktardı. İlgi ve alakasından dolayı Bakan Bayraktar’a teşekkür eden Başkan Sarı, doğalgazın Altınözü’ne hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Sarı, “Altınözü’müz doğalgaza kavuşuyor. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Alpaslan Bayraktar’ı Yayladağı Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Yalçın ile birlikte ziyaret ederek İlçemize verilecek doğalgaz ile ilgili yapılan çalışmaları istişare ettik.

Sayın Bakanımıza İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, Doğalgazın ilçemize gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ederim. Doğalgaz Altınözü’müze hayırlı olsun” dedi.

İlk etapta ilçe merkezi ve TOKİ konutlarının bulunduğu alanda hizmete sunulacak olan doğalgazın, daha sonra kademeli olarak daha geniş alanlara verileceği ifade ediliyor.  Haber: Sabahattin Atasoy