Demirel: Galiptir bu yolda mağlup: Galatasaray’a karşı bu sene burada böyle mücadele eden bir takım hatırlamıyorum

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Trendyol Süper Lig 31’inci hafta karşılaşmasında deplasmanda 1-0 kaybettikleri Galatasaray maçını değerlendirdi. Galatasaray’a karşı deplasmanda iyi bir oyun ortaya koyduklarını aktaran Demirel, yenilgi almış olmalarına rağmen oyuncularının tebriği hak ettiğini söyledi.

BÜTÜN OYUNCULARIMI TEBRİK EDİYORUM

Galatasaray’a karşı bu sene burada böyle iyi mücadele eden bir takım olmadığını söyleyen Demirel,

“Galiptir bu yolda mağlup. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Buraya gelmeden önce söyledim, onlardan ne istediğimi, anlattıklarımı uygulamalarını… Galatasaray’a karşı bu sene burada böyle mücadele eden bir takım hatırlamıyorum.

FAUL, PENALTI VE OFSAYT YORUMU

İstediğimiz her şeyi yaptılar, duran toptan bir gol var, belki faul olabilir. Rivas’ın arkadan itildiği bir pozisyon var, penaltı olabilir mi, olabilir bir şey diyemem. Golde ofsayt var mı, çizdiler baktılar, herhalde var. Yenildiğimiz halde takımıma çok teşekkür ediyorum. Çok mücadele ettiler. Bu takım bu sezon çok şeyle mücadele etti. Bir sürü içimizde ilgilendiğimiz sorun var. Buraya çıkıp bu mücadeleyi veriyorlarsa bu çocukları tebrik etmek lazım” dedi.

LİGDE KALMAK ŞAMPİYONLUK KADAR DEĞERLİDİR

Lig kalmanın Hatayspor için şampiyonluk kadar değerli olduğunu dile getiren Demirel, “Çok iyi bir duruş sergiledik. İnşallah izleyenler de beğenmiştir. Bizim için ligde kalmak şampiyonluk kadar değerlidir. Malum süreçlerden geçtik, ajitasyon yapmak istemiyorum. İnşallah başaracağız. Bu grup, bu çocuklar hak ediyor. Bir sürü sorun var. Değinmek istemiyoruz. Bunlar bizim sorunlarımız var. Sahada duruş göstermek oyuncularıma çok yakıştı” açıklamasını yaptı. Haber: Sabahattin Atasoy