Deprem şehitlerimizi unutmadık, ilçemizde konvoy etkinliği yapmayacağız

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı her seçim öncesi geleneksel olarak düzenlenen konvoy etkinlğini 6 Şubat deprem Şehitleri dolayısıyla yapılmayacağını duyurdu.

6 Şubat deprem felaketinde hayatını kaybedenlere tekrar rahmet dileyen Başkan Sarı mesajında, “Kıymetli Hemşehrilerim; Bilindiği üzere biz 14 ve 28 Mayıs Milletvekilliği ile Cumhurbaşkanlığı seçim kampanyasını; acısını hala yüreğimize yaşadığımız 6 Şubat deprem felaketi ve hayatını kaybeden  aziz vatandaşlarımızdan dolayı çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle yapmaya çalıştık.

Ses ve görüntü kirliliğine sebep olabilecek hiç bir etkinliğe müsade etmedik. Bu nedenle, bu dönemde de seçim kampanyasını yine sessiz ve gürültüsüz yapmaya çalıştık. Birçok talep olmasına rağmen miting, yürüyüş ve konvoy etkinliklerini yapmadık.

Bundan önceki seçim kampanyalarımızda yapmış olduğumuz toplu konvoy etkinliğini yapmayacağımızı duyurur, siz kıymetli vatandaşlarımızın takdirlerine arz ederiz.

Seçimlerimizin başta mahallemiz olmak üzere, ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor, herkesi en kalbi duygu ve muhabbetlerimle selamlıyor, sizleri Allaha emanet ediyorum” dedi. Haber: Mahmut Tuncay