Depremde hayatını kaybedenler Hacıpaşa’da anıldı

Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve ilçe protokolü Altınözü’ne bağlı Hacıpaşa Mahallesi’nde 6 Şubat depreminin yıldönümü dolayısıyla düzenlenen mevlid-i şerif ve hatmi şerif programına katıldı. Buradaki programın ardından Hacıpaşa’daki deprem şehitleri mezarlığına gidildi.  İlçe protokolü ve vatandaşlar 6 Şubat depreminde hayatlarını kaybedenleri kabirleri başında dualarla yad etti.

FERHAN GÖÇEMEN’E ZİYARET

Kaymakam Sert ve Başkan Sarı, Hacıpaşa Mahallesi’nde yaşayan, depremde ailesini kaybeden Ferhan Göçemen’i de ziyaret etti. Göçemen’in acısını paylaştıklarını ifade eden Başkan Sarı, “Depremin acısı hala içimizde. Unutmadık, unutmayacağız. Hacıpaşa Mahallemizde yaşayan, 6 Şubat 2023 depreminde ailesini kaybeden Ferhat Göçemen kardeşimizi Kaymakamımız Sayın Mehmet Sert, teşkilatımız ve kurum amirlerimiz ile birlikte ziyaret ettik, acısına ortak olduk, sabırlar diledik.

Asrın felaketi depremin acısı ve ağır yükü halen ilk günkü gibi omuzlarımızda. Rabbim cümle şehitlerimizin kabirlerini nur, mekanlarını cennet bahçesi yapsın inşallah” dedi. Haber: Sabahattin Atasoy