Dr. Cüneyt Cuzdan’ın aday adaylığı başvurusu Defnelileri heyecanlandırdı

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi aday adaylığı başvuruları tüm hızıyla sürüyor. Deprem öncesi olduğu gibi deprem sonrasında hizmet alanında beklenen çalışmaların yapılmadığı Defne ilçesinde vatandaşları heyecanlandıran bir adaylık başvurusu gerçekleşti.

İlçenin sevilen, saygın ve başarılı doktorlarından Cüneyt Cuzdan, aday adaylığı başvurusunu CHP İlçe Başkanlığı’na teslim etti.

Dr. Cuzdan’ın başvurusu ilçede heyecan yaratırken, çok sayıda vatandaş Cüneyt Hoca’nın aday olması halinde Defne ilçesinin hak ettiği hizmetleri almaya başlayacağına olan inancını dile getirdi.

Geçtiğimiz dönemde de aday adaylığı başvurusunda bulunan Dr. Cuzdan’ın yıllardır Defne ilçesinin hayatının her alanında gelişmesinin önünü açabilmek için proje geliştirdiği biliniyor.

“Defne ilçemizin kurtuluşu, halkımızın bir araya gelerek her alanda kooperatifleşmeleri ile mümkün olacaktır.  Birlikten kuvvet doğar” ifadesini kullanan Dr. Cuzdan, tarım kredi kooperatifleri, tarım satış kooperatifleri, esnaf ve sanatkârlar kredi kefalet kooperatifleri, karayolu yük taşıma kooperatifleri, karayolu yolcu taşıma kooperatifleri ve yapı kooperatiflerinin önemine dikkat çekmiş ve Defne’nin ihtiyaç duyduğu her alanda bu kooperatifleri kurarak veya aktif bir şekilde kullanarak üretimin artırılabileceğini ve üreticilerin karşılaştıkları zorlukların önüne geçilebileceğini ifade etmişti. Haber: Sabahattin Atasoy