Hatayspor’un yeni hocası Özhan Pulat: “Bu takım küme düşmeyecek!”

Hatayspor’un yeni hocası Özhan Pulat, ilk açıklamasını Hatay’ın duayen gazetecilerinden Metin Dingil’e yaptı:

“Bu takım küme düşmeyecek!”

 

Atakaş Hatayspor’la anlaşma sağlayan teknik direktör Özhan Pulat, zor da olsa takımı ligde tutmak için hep birlikte mücadele edeceklerini söyledi.

Özhan Pulat, Hatay’ın usta gazetecilerinden Metin Dingil’e yaptığı açıklamada, yeniden Hatayspor camiası ile anlaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu camia benim evim ve yuvam. Yabancılık çekmeyeceğim bir yerdeyim, çünkü ilk geldiğimizde güzel şeyler yaptık ve ayrılırken de iyi ilişkiler içerisinde ayrıldık. Hatayspor’un zor günde beni göreve çağırması ve benim de bu teklifi geri çevirmem mümkün değil. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz ama hep birlikte el vereceğiz, birbirimize sımsıkı sarılacağız. Takımı ligde tutmak için tüm enerjimizi ortaya koyacağız ve bunu da başaracak güçteyiz” diye konuştu.

OYUNCULARIMA ÖNCE ÖZGÜVENİ AŞILAYACAĞIZ

Hatayspor’da forma giyen oyuncuların en çok morale ve sevgiye ihtiyacı olduğunu belirten Pulat, “Oyuncularımıza güven aşılayacağız, camianın onlara güvendiğini söyleyeceğiz. Artık olumsuz bir şey düşünmemelerini, sadece Gaziantepspor maçına odaklanmalarını isteyeceğiz. Çünkü tek hedefimiz ve önceliğimiz Hatayspor’u ligde tutmak olacaktır. İnşallah güzel günler bizleri bekliyor” dedi.