Köleoğlu, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Hatay Temsilcisi oldu

Bölgemiz basın sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren gazeteci Talip Köleoğlu’na, hafta sonu Ankara’da gerçekleşen Türkiye Foto Muhabirleri Derneği 18. Olağan Genel Kurulu’nda Hatay Temsilcisi olarak görev verildi.

Güven tazeleyerek yeniden Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) Başkanlığına seçilen Rıza Özel’in yönetim kurulunda Osman Altınışık Başkanvekili, Şükrü Akın, İlhan Demir, Tolga Adanalı, Derya Yetim, Cenk Özel ve Onur Sağsöz Başkan Yardımcısı, Adem Altan Genel Sekreter, Hamza Şahin Mali Sayman, Murat Akbaş, Bülent Uzun, Mert Gökhan Koç, Necati Savaş, Çağla Gürdoğan görev alırken dernek yönetim kurulu ilk toplantısında Osman Şişko Trabzon, Burak Emek Diyarbakır ve Talip Köleoğlu Hatay temsilcisi olarak görevlendirildi.

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği başkanı Rıza Özel ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kendisine verilen Hatay İl Temsilciliği görevine getirilmenin onurunu yaşadığını söyleyen Köleoğlu, “Cumhuriyetimizin 100. Yıl coşkusunu yaşadığımız bu güzel günde Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Hatay Temsilcisi olarak görevlendirilmenin onurunu yaşıyorum. Bu görevi bana tevdi eden Dernek Başkanımız Rıza Özel ve Yönetim Kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.