Öntürk: Altınözü’nün tüm sorunlarını çözmeye hazırım

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Ak Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık, MHP Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Altınözü temasları kapsamında ilçeye bağlı Ziyaret, Kıyıgören, Mayadalı, Keskincik, Babatorun ve  Oymaklı Mahalleleri’nde vatandaşlarla buluştu.

Geçtiğimiz gün tanıtımını yaptığı projeleri Altınözülü vatandaşlara anlatan Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk iddialı konuştu. Altınözü’nün tüm sorunlarını çözmeye hazır olduklarını ifade eden Öntürk, “Benim adım Mehmet Öntürk, ben verdiğim tüm sözleri tutarım” diyerek güvence verdi.

“Verdiğimiz tüm sözleri tutacağız. Tutamayacağımız hiçbir sözü de vermedik, vermeyiz” diyen Öntürk, Altınözü’nün her karışına ayrım yapmadan eşit hizmet götüreceklerini ifade etti.

ÖNTÜRK, KESKİNCİK’TE KURBAN KESİLEREK KARŞILANDI

Keskincik Mahallesi ziyaretinde kurban kesilerek karşılanan Öntürk, ilgi ve desteklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Vatandaşların Cumhur İttifakı kadrolarına umut bağladığı yönündeki tespitini paylaşan Öntürk, “Başta şahsım olmak üzere 15 ilçe belediye başkanımız ile koordineli olarak kentlerimizi ayağa kaldırmak için 1 Nisan itibariyle görevimize büyük bir azimle şekilde sarılacağız. Mevcut yönetimin yapamadığı tüm işleri biz yapacağız. Bugün ilimizde yol sorun, su sorun, kanalizasyon sorun. Hatay’ımızı tüm bu sorunlardan kurtacağız. Vatandaşlarımızın umudunu boşa çıkartmayacağız. Kentimizi en kısa sürede ihya edip vatandaşlarımızın yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.

Haber: Sabahattin Atasoy

Foto: Mahmut Tuncay