Öntürk: Defne’yi Hatay’ın parlayan yıldızı haline getireceğiz

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Defne’de birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verdi. Defne’de bin yıldır süren huzur ve kardeşliği sürdürmek için aday olduğunu belirten Öntürk, Cumhur İttifakı ile Defne’nin hak ettiği hizmetlere kavuşacağını kaydetti.

HBB eliyle bugüne kadar hizmetsizliğe mahkum edilen Defne’de turizm başta olmak üzere, tarım, sanayi ve eğitimde çağ atlayacak projelere imza atacaklarını ifade eden Öntürk, tüm projeleri Defnelilerle el birliği içinde kısa sürede hayata geçireceklerini vurguladı.

Defne’de kanaat önderleri başta olmak üzere mahallelerde vatandaşları, çarşılarda esnafları ziyaret eden Öntürk; “Kardeşliğimizden aldığımız güçle güzel Defne’mizi ve Hatay’ımızı ayağa kaldıracak, yüzleri yeniden güldüreceğiz. Büyük bir gayretle, hep birlikte Hatay’ımızda hayatı normale döndüreceğiz. Tek sermayemiz Defneli hemşerilerimizin yüzlerinin gülümsemesidir. Defne’mizin potansiyelini harekete geçirecek projeler ile Defne göç veren değil, göç alan, istihdam üreten ilçe olacak ve c” ifadelerini kullandı.

Öntürk, Defne teşkilatı ve Defne Belediye Başkan Adayı Gökhan Köse’nin de eşlik ettiği ziyaretlerde vatandaşlardan Defne Belediye Başkanlığı’nda Köse’ye, HBB’de ise kendisine tam destek vermelerini istedi. Haber: Sabahattin Atasoy