AK Parti Hatay teşkilatları, yerel seçim temayül yoklamasını Altınözü’nde yaptı

AK Parti Hatay İl Teşkilatı tarafından, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Seçimi için temayül yoklaması gerçekleştirildi. Altınözü’nde gerçekleşen programda belediye başkanlığı için aday adayı olan isimler için elektronik ortamda oy kullanıldı.

Temayül yoklamasına il başkanı Mehmet Öntürk, AK Partili belediye başkanları, ilçe örgütleri ve partililerin yanı sıra AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Abdullah Ağralı da katıldı. Ağralı, programdaki konuşmasında, temayül yoklamasının hayırlı olmasını diledi.

ÖNTÜRK: HBB’Yİ KAZANACAĞIZ

Büyük bir heyecana sahne olan temayül yoklamasında söz alan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk, yerel seçimde ittifak partilerinin desteğiyle Hatay Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerini kazanmak için mücadele edeceklerine vurgu yaptı.

BAŞKAN SARI: BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Temayül yoklamasının birlik ve beraberlik içinde geçtiğine vurgu yapan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Altınözü Kapalı Spor salonunda düzenlenen AK Partimizin Belediye Başkan Aday Adayları Temayül Yoklamasına İlçe Başkanımız, Meclis Üyelerimiz ve Teşkilat Mensuplarımız ile birlikte katılım sağladık. Temayül yoklamasında oy kullanan değerli dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Temayül sonuçlarının şehrimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ARALIK AYININ ORTASINI İŞARET ETTİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, belediye başkan adaylarını Aralık ayının ortasında açıklayacaklarını ifade etmişti. Haber: Sabahattin Atasoy