Altınözülü gençlerden şehit annelerine ziyaret

Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri Anneler Günü dolayısıyla, ilçedeki şehit annelerini ziyaret edip ellerini öptü, hayır dualarını aldı. Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı İsmail Aslan, vatanımızın birliği uğruna canlarını veren şehitlerimizin Altınözü’nde yaşamlarını sürdüren emanetleri olan annelerini ziyaret etmekten onur duyduklarını söyledi.

Aslan, “Şehitlerimizin emanetlerini bir gün değil her gün hatırlıyoruz diyerek Anneler Günü vesilesiyle ziyaret ettik ve annelerimizin vatan toprağına emanet ettikleri şehit evlatlarının yerine ellerini öperek hayır dualarını aldık. Peygamberimizin cenneti ayaklarının altında diye tarif ettiği elleri ayakları öpülesi annelerimiz için ne yapsak az gelir.

Allah şehit annelerimize uzun ve sıhhatli ömürler nasip etsin, onları cennette evlatları ile buluştursun inşallah. Bizlere bu imkanı sunan değerli Altınözü Belediye Başkanımız Rıfat Sarı beyefendiye şükranlarımızı sunuyor, tüm gençlerimizi imza attığımız anlamlı programa katılımlarından dolayı kutluyoruz” dedi.

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı Anneler Günü’nde şehit anneleri yalnız bırakmayan gençlere teşekkür etti. Başkan Sarı, “Şehitlerimizin emanetleri bizim başımızın tacıdır. Anneler Günü münasebetiyle Altınözü ilçemizde ikamet eden kıymetli şehit annelerimizi ziyaret ederek gönüllerine taht kuran Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisimize teşekkür ediyorum. Başta aziz şehitlerimizin kıymetli anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsu” dedi. Haber: Sabahattin Atasoy