Altınözü’nde kitap fuarı heyecanı dolu dolu yaşanıyor

Altınözü 2. Kitap Fuarı kapsamında gerçekleştiren söyleşi ve etkinlik programları yoğun bir ilgi görüyor. Altınözü Belediyesi Konferans Salonu’nda şair-yazar Serdar Tuncer’in katılımıyla düzenlenen Aşık olan neylesin?” konulu söyleşi ve imza günü etkinliği yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Tuncer’in ardından bu kez yazar Sinan Yağmur’un anlatımıyla Türküler ve Hayat Hikayesi ile Aşık Veysel’i Anma Gecesi programı gerçekleştirildi. Duygu dolu anların yaşandığı programa Altınözü Kaymakamı Mehmet Sert, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve ilçe portokolünü yanı sıra öğrenciler ve vatandaşlar katılım gösterdi. Söyleşilerin ardından yazarlar kitaplarını imzaladı. Başkan Sarı, katılımlarından dolayı konuk yazarlara ve vatandaşlara teşekkür etti.

Bugün 13.00’da eğitimci-yazar Dilek Cesur’un “Sabırlı Aileler Merhametli Çocuklar Yetiştirir” konulu söyleşi ve imza etkinliği ile devam edecek olan fuar da yarın da saat 13.30’da İkbal Gürpınar ve Semine Çemrek’in katılımıyla “Kudüs ve Gazze Sevdamızdır” konulu bir program gerçekleştirilecek. Haber: Sabahattin Atasoy